حضور شرکت در هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند – استانبول

حضور شرکت در هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند – استانبول

با حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، پایون شرکت های دانش بنیان در هشتمین نمایشگاه و کنگره شبکه، انرژي و شهر هوشمند استانبول برگزار گردید.

 

این نمایشگاه از تاریخ 27 الی 28 خرداد ماه 1400 در مرکز همایش و نمایشـگاه هاي استانبول برگزار شد. از جمله اهداف برگزاری آن حل مشـکلات شهری و ارائه راه حل هایی براي شهر هاي هوشمند، شبکه هاي هوشمند و انرژي هوشمند بود. این پاویون در حالی برگزار گردید  که  حمایت چهار وزارت خانه علوم، صنعت، تکنولوژي، وزارت محیط زیست و شهرسازي، وزارت حمل و نقل، امور دریایی و ارتباطات و وزارت انرژي و منابع طبیعی برخوردار است

این کنگره با ایجاد یک پلتفرم جهانی با هدف بررسی چالش هاي شهر و شبکه هوشمند که موضوعاتی چون اقتصاد،حمل و نقل انرژي ، مدیریت زیر ساخت ها ، امنیت شبکه، فناوري اطلاعات ،هوشمند سازي در همه زمینه ها، توسعه و رقابت بین شهرها و بهبود کیفیت زندگی را در برمی گیرد

 

حضور بیش از 100 شرکت و 562.3 بازدیدکننده از کشورهاي چین، هندوستان، آمریکا، روسیه، آلمان و …  و سخنران ویژه از  جمله شهردار وین، مقامات ارشد شهر هوشمند ترکیه و 135 سخنران که عمدتا از وزیران کشور ترکیه ، اساتید دانشگاهی از ترکیه و اروپا، مدیران ارشد و مشاوران هستند از جمله رویدادهای مهم این گنگره به شمار می رود.  از دیگر برنامه هاي ویژه این رویداد جلسات با حضور شرکت ها و مقامات دولتی، تصمیم گیرنده هاي ارشد و خریداران از کشور هاي آسیایی و اروپایی باهمتایان خود به مدت 2 روز برگزار می گردد.

slide-8502766
slide-903bd50
slide-701832c
slide-153993c

شرکت دانش بنیان داده پرداز تاراتک شرق با ارائه  سه محصول ملی در این پایون شرکت کرد. سنسور دما و رطوبت (THD)، سامانه مانیتورینگ تجیزات پست های برق (CAM)  و پایشگر هوشمند وضعیت و سلامت آتش نشانان (SAFE) محصولات ارائه شده در این نمایشگاه است. این محصولات با اهداف افزایش ایمنی محیط کار و حفظ سلامت پرنسل و تجهیزات طراحی شده است . استفاده از سامانه مانیتورینگ تجهیزات پستهای برق  میتواند  به هوشمند سازی این واحد استراتژیک  کمک شایانی کند. در نتیجه  با صرفه جویی در هزینه ها، زمان و نیروی انسانی به مناسبترین انتخاب در جهت پایش مستمر پست های برق تبدیل شود. سیستم پایشگر موقعیت و سلامت اتش نشان، یکی از محصولات دیگر شرکت که با استقبال عمومی در این نمایشگاه روبه رو شده  است . این سامانه با هدف تکرار نشدن حوادثی نظیر آتش سوزی پلاسکو طراحی شده است.  در حاشیه این رویداد شرکت امکان برقراری تعاملات سازنده با شرکت های خارجی رو پیدا کرد که نوید حضور محصولات دانش بنیان شرکت را در خارج از مرزهای کشور می دهد و برگی دیگر به تولیدات ملی و بومی موفق در عرصه جهانی اضافه خواهد کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.