سامانه مانیتورینگ دما و رطوبت (THD)

مانیتورینگ دما و رطوبت - سنسور دما و رطوبت

 

مشخصات محصول :

 
  • مانیتورینگ دما و رطوبت با دقت بالا
  • قابلیت مدیریت و مشاهده سنسور از طریق WIFI و شبکه LAN
  • ارسال داده با پرتکل های SNMP، MODBUS IP، HTTP، DNS، DHCP
  • قابلیت اتصال به نمایشگر محلی
  • قابلیت نصب روی دیوار، رک و….
  • ارسال پیامک هشدار در بستر Telegram، WhatsApp، Email
  • نمایش اطلاعات سنسور از طریق سرور ابری یا OFFLINE از طریق مرورگر
  • اتصال به نرم افزارهای مانیتورینگ ZABBIX، SolarWinds، PRTG و ….
 
 

کاتالوگ محصول

سفارش محصول

2/5 – (1 امتیاز)

THD Web Config

مانیتورینگ دما و رطوبت - سنسور دما و رطوبت

ثبت لحظه دما و رطوبت

نشانه گر لیست تارا تک

مانیتورینگ دما و رطوبت با استفاده از سنسور دما و رطوبت دقیق و سریع از اهمیت ویژه ای در سیستم های هوشمند برخوردار است.

 

 

آیا با سنسورهای دما و رطوبت آشنایی دارید؟

 

دما و رطوبت بر کیفیت عملکرد فرآیندهای مختلف از جمله تولیدی ، فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی بسیار تاثیر گذار است .لذا دما و رطوبت را می توان یکی از پارامترهای شاخص در تمام زمینه های صنعتی،تولیدی و دارویی به شمار آورد  که اندازه گیری ، مانیتورینگ و کنترل آنها مستلزم استفاده از سنسور های دقیق  و با کیفیت می باشد.

مانیتورینگ این دو پارامتر می تواند از دو طریق محقق گردد .روش اول کنترل دما و رطوبت به صورت جداگانه و استفاده از سنسور های مجزا است . اما روش دوم ، مانیتورینگ هم زمان این تو فاکتور با استفاده از یک سنسور است که این  منجر به کاهش تعداد سنسورها در سیستم هوشمند کنترل عوامل محیطی شده است.

 

مناطق هدف برای پایش دما و رطوبت

 
دیتاسنتر و اتاق سرور

سرورها هسته اصلی شرکت های مبتنی بر پردازش داده (IT) هستند. برور مشکل در این بخش به معنای فلج کل مجموعه است . وقفه در فرایندها داده های غیر قابل دسترس و تعهدات انجام نشده از جمله پیامدهای این مشکل است. دما و رطوبت از جمله پارامترهای موثر در عملکرد سرورها است . لذا مانیتورینگ این دو پارامتر باید در اولویت های هر سازمان مبتنی بر پردازش داده قرار گیرد.

 
صنایع غذایی

دما و رطوبت بر کیفیت فرایندهای مختلف صنایع غذایی از جمله تولید، نگه داری و توزیع بسیار تاثیرگذار است لذا پایش این دو پارامتر برای این صنعت جز اصول پراهمیت به شمار می رود. این پایش را می توان در سردخانه ها، انبار نگه داری مواد غذایی و فروشگاه انجام داد.

 

صنایع دارویی و آزمایشگاهی

پایش و اندازه گیری و ثبت میزان دما و رطوبت در یخچال و فریزر دارویی، آزمایشگاه ها ، بیمارستان و … از الزامات سازمان غذا و دارو می باشد. کنترل عفونت در بیمارستان ها، اعتبارسنجی به نتایج آزمایش ها، نگه داری مناسب داروها و تجهیزات از جمله دستاوردهای قابل توجه سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت است.

 

گلخانه ها

گیاهان برای رشد و نمو به شرایط خاصی نیازمندند و این شرایط برای گیاهان مختلف متفاوت است. دما و رطوبت از مهمترین پارامترها در فرایند رشد گیاهان به شمار می رود. لذا برای تحقق دما و رطوبت ثابت و پایدار راهکاری به جز استفاده از سنسورهای مانیتورینگ شرایط محیطی وجود ندارد. با استفاده از این سنسورها و قابلیت اتصال آنها به شبکه و نرم افزار مانیتورینگ، کشاورزان یا صاحبان گلخانه بدون نیاز به حضور در گلخانه از شرایط محیطی آن مطلع خواهند شد.

سامانه دما و رطوبت THD

 

شرکت دانش بنیان تاراتک شرق با طراحی و تولید سنسور دما و رطوبت محدوده دمایی – رطوبتی وسیعی را پوشش داده است که مناسب برای بسیاری از صنایع،ادارات و سازمان ها می باشد . این سنسور قابلیت نصب در سیستم مانیتورینگ اتاق سرور ، پست های برق و ……. را دارد. نمایش ،آنلاین تحت وب نمودار دما و رطوبت یکی از مزایا مهم این سنسور است. با دستیابی به این نمودار میتونید الگو تغییرات دمایی و رطوبتی رو دنبال کنید. 

 

طراحی صنعتی پکیج این سنسور منجر شده تا ظاهر جذاب و منحصر به فردی نسبت به رقبای خود داشته باشد. استفاده از صفحه نمایش  THD-DD / THD-WD و  سرعت ارتباط بالا از دیگر ویژگی های بازر این سنسور است. سنسور دما و رطوبت تولیدی شرکت ما دارای گواهی کالیبراسیون هست که میتوانید این گواهینامه را از طریق لینک زیر دانلود و مشاهده کنید.

 

گواهینامه کالیبراسیون

Technical Specifications

8~30 VDCPower Supply
1.5 watt Power Usage
0.1Temperature Resolution

±0.5 °C, ±3.0 %RH

Temperature/Humidity Accuracy

-40~125 °C,0~9.99 %RH

Temperature/ Humidity Reading
SNMP Monitoring (v1)-WIFI Application-ModbusControl Methods
Built-in Power-over-Ethernet (POE)Power Source
Wall-Mounted TypeMounting
Abs PlasticBody Material

نمونه اجرا شده

slide-6396209
slide-58773d7
slide-f129399
slide-bff5eff

مشتریان این محصول

آستان قدس رضوی
آب و فاضلاب خراسان رضوی
شهرداری مشهد
شرکت ارتباطات زیرساخت
سازمان فناوری ارتباطات و اطلاعات شهرداری مشهد
سازمان-راهداری-و-حمل-و-نقل-جاده-ای
وزارت-فرهنگ-و-میراث-گردشگری-لوگو